Literární klub

30. května 2012 v 4:08 | Literární klub |  Drby ze zákulisí
Literární klub je nezisková organizace, která se snaží spojit většinu amatérských pisálků, co zveřejňují svou vlastní tvorbu na internetu, nejčastěji prostřednictvím blogu. Klub vznikl 13.listopadu 2011 a od té doby se pořádně rozrostl. Sídlíme na adrese http://literarni-klub.blog.cz/. Může se k nám připojit kdokoliv, jakéhokoliv pohlaví, věku, či žánru psaní. Jsou mezi námi lidé, co píší krvavé horory, ale i další, kteří si libují v milostných povídkách.
K přijetí stačí vyplnit přihlášku, kterou najdeš na stránkách klubu a zveřejnit na svém blogu několik kvalitních prací. Admini zhodnotí tvůj um a rozhodnou o tvém přijetí/nepřijetí.

Panuje mezi námi přátelská atmosféra. Máme vlastní chat, kde diskutujeme na různá témata, ať už to jsou knihy, soutěže nebo novinky. V klubu máš možnost psát příspěvky na dané téma, které zveřejníme. Tím pádem se zviditelníš a získáš si nové čtenáře. Klub je pro členy vlastně i dobrou reklamou, inspirací a místem, kde poznáš nové lidi a najdeš zajímavé autory.A komu by tohle všechno nestačilo, jsou tu pro něj připravené soutěže o hmotné ceny. Minulý měsíc proběhla soutěž "Napiš horor a vyhraj knihu". Přišlo nám mnoho povedených prací, ale vyhrát mohl jenom jeden. A i když si nemyslíš, že patříš mezi nejlepší pisálky, nevadí. Nikdy není na škodu porovnat svá díla s ostatními a vyslechnout si mírnou kritiku, aby jsi se mohl/a zlepšit.

Rád/a píšeš a Literární klub tě zaujal? Není nic snadnějšího než vyplnit přihlášku (http://literarni-klub.blog.cz/1111/chces-se-stat-clenem) a zapojit se do naší komunity pisálků! Jsme také na facebooku (http://www.facebook.com/pages/Literární-klub/242428765848361), kde najdeš novinky a aktuální dění.

Těšíme se na Tebe,

Literární klub
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nel-ly | Web | 30. května 2012 v 12:52 | Reagovat

členem být asi nemusím, protože u podobných klubů, a tak nikdy nevydržím a nejsem zrovna sběratel ikonek čeho všeho jsem členem... ale je to hezký nápad, takže se určitě kouknu

2 Labanda © | E-mail | Web | 2. června 2012 v 11:01 | Reagovat

já poprosila o recenzi a jen s jedním uživatelem jsme si jí vyměnili ostatní se ani neozvali :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama