Březen 2012

Je libo kritiku?

19. března 2012 v 23:40 | Maglaiz
Se svrchovaným svolením Temnářky a jejím následným nátlakem, kdy argumenty podložené hrubým násilím byly přece jen silnější než mé odmlouvání, si dovoluji sem přijít s malou nabídkou.

Rozhovor se Storycollector

13. března 2012 v 21:44 | Temnářka |  Rozhovory z roku 2012
Dnes vám přinášíme velmi milý rozhovor s Bárou Smutnou alias Storycollector.
Její web najdete na adrese www.storycollector.webnode.cz

Bára o sobě...

Jsem jednadvacetiletá holka, která si od malička ráda vymýšlí příběhy. Rodiče jsem překvapovala prozpěvováním si melodií s vymyšlenými slovy.
Někdo říká, že milovat knihy se naučil po setkání s určitou knihou, já jsem vášnivě četla od chvíle, kdy jsem se naučila číst. Když se setkám s příběhem, chci co nejdříve vědět, jak skončí a proto jsem při hodinách češtiny četla vždy o hodně rychleji, než ostatní a když jsem byla vyvolána, tak jsem nevěděla odkud mám začít číst.

Přeju si samozřejmě napsat něco, co tu ještě nebylo. Už pro ten pocit, že jsem v něčem průkopníkem, na druhou stranu knih, a především motivů v nich, bylo napsáno i použito moře a pak i ta nejkvalitnější literatura je pouhou pokulhávající fanfikcí ve srovnání s opravdovým životem.

Čtu hlavně fantasy a její podžánry, ale jednou za čas zabrousím i do klasické světové literatury. Mezi mé koníčky pak patří čtení komiksů (většinou mangy), sledování anime a zumba. Že miluji knihy, to jsem řekla, ale musím dodat, že miluji i svého pejska, nejlepší je, když mám obojí na klíně.

Rozhovor s Lusy Adams

5. března 2012 v 22:57 | Selenne |  Rozhovory z roku 2012

Mladý a naivní, nesociální a sarkastický pesimista se sklony k cynismu, většinu času naprosto ztracený na vlnách vlastní fantazie.