Únor 2012

Rozhovor s Linou

19. února 2012 v 18:54 | Temnářka |  Rozhovory z roku 2012
Dnes vám přinášíme rozhovor s mladou autorkou fantasy, fanynkou Harryho Pottera a asijských seriálů, filmů a hudby. Tak tedy - Lina! :-)

Lina v kostce :

kpop-fil, snílek, často spisovatelka, zavislá blogařka, seriálofilní, nespolečenská, ironická a sarkastická, pořád v depresi, většinou totálně mimo mísu.

Rozhovor s Barborou Jiříčkovou

16. února 2012 v 19:45 | Jitka Ládrová |  Rozhovory z roku 2012
Tímto zajímavým rozhovorem bychom vám rádi představili novou redaktorku Jitku Ládrovou. :-)

V dnešním interview bych vám ráda přiblížila začínající mladou spisovatelku Barboru Jiříčkovou. Celý rozhovor byl veden po zprávách na internetu, protože Bára je teď v Oklahomě, v indiánském městečku Tahlequah.

Rozhovor s Doreou

14. února 2012 v 5:10 | Temnářka |  Rozhovory z roku 2012
Dneska bych vám ráda představila autorku fanfikcí Doreu, která bloguje na adrese http://dorea.blog.cz/ .

Řekla o sobě...
Jsem neustále zmatená a tak trochu šílená. Miluju barevné ponožky a červené vlasy. Nenosím džíny. Majitelka bílé fretky Lokiho. Autorka fanfikcí ve fandomech HP a Glee.

Rozhovor s Terezou "Colleen" Benešovou

3. února 2012 v 14:38 | Temnářka |  Rozhovory z roku 2012
Dnes vám přinášíme rozhovor se zajímavou mladou autorkou fantastiky Terezou Benešovou alias Coleen. Řeč bude nejenom o jejím magickém světě Gjorků, ale i její vášni pro sporty a o úskalích publikace na internetu. :-)


Tereza o sobě

Podle kalendáře dávno dospělá, ale přesto stále s duší malého dítěte. Užvaněná, nezodpovědná, nespolehlivá, líná a prakticky nesvéprávná osoba, se kterou se neradno přátelit.
Na ulici byste si mě nevšimli. Sluchátka v uších a kapuce mě schovávají před okolním světem, abych mohla nerušeně brouzdat tím vlastním. Psaní je pro mě únik z reality, která se často nevyvíjí podle mých představ. Je to ventil - možnost ovlivňovat co se stane a řídit kroky mých hrdinů. Když mám mizernou náladu, vymáchám jim tlamičky v nějakém pěkném maléru a hned je mi líp. Protože jsem ale dobrák od kosti, většinou je z něj vytáhnu relativně nepoškozené.
Kromě psaní mám ráda sport. Patnáct let jsem hrála závodně házenou, což už teď kvůli zranění nemůžu, ale pokud se mi podaří zdárně ukončit třetí ročník FTVS, mohla bych jí v budoucnu alespoň trénovat.