Můžu vás poprosit o interview?

23. ledna 2012 v 14:31 | Temnářka |  Drby ze zákulisí
Pokud jste fanoušky projektu Spisovatele.blog.cz na Facebooku, jistě vám neuniklo, že jsem nad ním převzala patronát. Jelikož ale posledního půl roku aktivita na stránkách klesla až k bodu mrazu, bude nutno blogu "o pisálcích pro pisálky" vstříknout do žil trochu čerstvé krve.

1. Píšu prózu nebo poezii a byl bych rád, kdyby se mnou na Spisovatelích vyšel rozhovor
V tom případě zašlete na jednu z níže uvedených emailových adres krátký medailonek, ve kterém se představíte a ukázku svého psaného projevu. Nezapomeňte připojit i adresu svého blogu, pokud nějaký vlastníte. (Není podmínkou, abyste blogovali na Blog.cz. Pokud mě zaujmete jako autor, tzn. máte vypsanou ruku a třeba i nějaké doložitelné publikační nebo soutěžní úspěchy, nemám důvod vám nedat zelenou.)

2. Rád bych se do projektu zapojil jako (externí) redaktor
V tom případě se mi ozvěte na jednu z níže uvedených adres. Pokud už nějaký ten rozhovor se zajímavým autorem máte (klidně i publikovaný na blogu) a chcete, aby se na Spisovatelích objevil, neváhejte mi ho zaslat, zveřejním ho i s odkazem na vaše stránky.

3. Píšu články o tvůrčím psaní
Rady začínajícím autorům tvoří značné procento obsahu blogu, takže pokud se literární tvorbou a jejími úskalími zabýváte a máte zájem, aby se vaše osobní zkušenosti šířily dál, pošlete mi na jednu z níže uvedených adres svůj článek. Pokud ho shledám relevantním, originálním a kvalitním (tzn. To, že by autor měl aspoň zhruba ovládat gramatiku a dávat do příběhu kus ze sebe, všichni víme, zkuste něco jiného.) s radostí ho ještě ten den přidám.

4. Mám nápad!
Pořádáte literární soutěž a chcete, aby se o ní vědělo? Vydali jste knížku? Napadlo vás, že by bylo zajímavé, kdyby...? Napište mi, můžeme se dohodnout na spolupráci.

Můj osobní mail: terezamatouskova@post.cz
Jestli vás mohu poprosit, piště mi momentálně spíše na osobní mail, ten spisovatelský jsem ještě neměla odvahu otevřít (:-D ), navíc na něm doteď měla svůj systém Miselle, takže mám trochu nutkání to tam radikálně promazat a začít od začátku. Svůj mail zásadně nepromazávám, takže máte jistotu, že se to tam neztratí. :-)


Přeji mnoho inspirace, lidi!

Temnářka
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Matthias | E-mail | Web | 23. ledna 2012 v 16:15 | Reagovat

"nutno blogu "o pisálcích pro pisálky" vstříknout do žil trochu čerstvé krve."
- No jo, už zase vytahuješ tělní tekutiny!!!

2 Tereza Matoušková | E-mail | Web | 23. ledna 2012 v 20:58 | Reagovat

[1]: *V úsměvu ukazuje špičáky od krve.*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama