Říjen 2010

Anna Mushket - Milencův deník

22. října 2010 v 12:00 | Miselle |  Recenze - romány
S lehkou elegancí sobě vlastní se Vám prostě dostane pod kůži. I vyloženě chladnému srdci začnou pomalu po fasádě stékat kapky čiré vody. Rozhodně nečekejte béčkový slaďák, Anna Mushket ve svém arzenálu skrývá prvotřídně zpracovaný romantický příběh, při kterém nejednou tuhne srdce.

Alex Bizarre

21. října 2010 v 11:53 | Miselle |  Rozhovory z roku 2010
Jsem blázen, pro kterého je psaní vším. Jsem samotář, ale i přátelská, tvrdohlavá, netrpělivá a upřímná. Ráda čtu, píšu a zpívám. Mám hodně cílů, kterých bych chtěla v budoucnu dosáhnout. Píšu pro lidi a pro sebe. Zakážete mi psát a vezmete mi kus mého srdce. Do povídek se snažím dávat emoce, pocity, lásku. Nedokážu zavřít pusu. Mám světu co říct... Miluju čaj a kafe... Postavy v mých povídkách se stávají mými přáteli. Na blogu mám svoje povídky, píšu tam svůj deníček, přidávám různé fotky. Je to můj vlastní svět, kde se snažím ukázat tu lepší stránku toho, co je pro některé špatné.


Evi

18. října 2010 v 8:00 | Awia |  Rozhovory z roku 2010
Věrná obdivovatelka autorů, kteří jsou schopni stvořit úchvatné fantasy světy, z nichž na jednom pak může parazitovat se svým prozatímním pokusem o tvorbu, než se konečně odhodlá hodit na papír jeden z mnoha vlastních nápadů, které nosí v hlavě. Neholduje konfliktům a je už ve věku, v němž by měla dítě spíš vychovávat, než sama připomínat. A přesto i nadále sní a utíká před realitou do světa fantazie - ne tedy, že by realita byla špatná; ono zas takové pěkné popovídání s přáteli u dobrého jídla a pití nedokáže nahradit ani sebelepší kniha. Ale svět fantazie je tak svobodný a lidem otevřené mysli a srdce nabízí tolik možností!Valéri Vybíralová

17. října 2010 v 8:00 | Miselle |  Rozhovory z roku 2010
Samotářská dívka, která se po roce vrátila do Čech, aby zde vystudovala aspoň tu střední školu. Ve svém volném čase se nedávno začala věnovat blogování a psaní povídek. Baví ji vžívat se do pocitů postav, které zažívají něco neobyčejného. A pokud to bude v moci její fantazie, ráda by s nimi prožila aspoň tisíc variant šílenství.
Anna Mushket

16. října 2010 v 17:30 | Miselle |  Rozhovory z roku 2010
Jsem nadšený psavec čehokoli, co má v sobě jistou špetku humoru a hodně citu. Lidé mi ale pořád dokola říkají, jak jsem chladná. Možná že všechny své emoce házím na papír a pak už mi nezbývají pro normální život :). Vybočuju z řady, jsem sarkastická a nesnáším omezující pravidla, mám ráda svůj řád a tempo a zuřím, když se mi je snaží někdo nakazovat. Miluju anglické spisovatele, anglický čaj, anglickou módu, britskou angličtinu, ale nesnáším naduté Angličany, protože se dopustili nedozírných škod na mých zbožňovaných Irech. Kdysi jsem bývala rebel, ale myslím, že jsem z toho vyrostla - jediné, s čím bojuju teď, je má vlastní osoba a potíže, které mi způsobuje :). Nevím, kam se mám v životě vydat, protože žádná z nabízených cest má pro mě víc záporů než lákadel... Ale žiju beze stresu, protože ten nic neřeší, jen krátí život :).DzZ: Fantastická návštěvnost aneb moudra strejdy Googla

13. října 2010 v 11:20 | Miselle |  Drby ze zákulisí
  Potěšili jste mě, tedy i já vás potěším… Ano. Lepší parafrázi slavného výroku si nemohu dovolit. Původně, když jsem s tímto projektem začínala (a tou dobou jsem neměla jistého ani jednoho z dnešních spolupracovníků), velikou zábranou ke stvoření tohoto blogu mi byla právě obava z naprostého faux pas. Co když to nikoho neosloví? Budou sem lidi chodit? Bála jsem se, že tento skromný projekt zas a znovu, jak tomu bylo u mých projektů tolikrát předtím, skončí někde v propadlišti průměrných blogů, ve stínu slovutných stránek jako www.piste-povidky.cz .


CA

4. října 2010 v 17:56 | Miselle |  Rozhovory z roku 2010
Jsem odlišná než mí vrstevníci, ale ne lepší než kdokoli z nás. Říká se o mně, že jsem ochotná, dobrá a do 19. hodiny i přátelská. Někdy bývám zlá, ironická, nepříjemná. Zvláště k sama sobě. Každá má báseň je trochu jiná, a proto vás vždy může překvapit. Je jako já. Nechci se označovat jednoduše slovy a zařazovat se tak mezi nějakou skupinu. Rozhodně jsem ale básník. Mé výtvory jsou stylizované do podzimního období, které nastává právě teď. Je správný čas Vám je představit.