Nakladatelství Spod

25. srpna 2010 v 14:54
Mé skromné vydavatelství pomáhá začínajícím spisovatelům dostat své příběhy na výsluní. Jedná se o tvorbu e-book, korekturu textu, vytvoření obalu knihy a prezentace na těchto stránkách.
Vše je zdarma. 

Nakladatelství vydalo tyto tituly:

Na první pohled naprosto obyčejná středoškolačka Viola Yagami řeší nevšední problémy každý den. Pomalu proniká do tajuplného světa plného lží a intrik, kdy nevědomky odhaluje jedno velké tajemství, které s ní má společného mnohem víc, než se zdá. Nedobrovolně se ocitá stále blíže lidem, s nimiž by nejraději neměla nic společného. Přitom to všechno začalo docela nevinně, když se jedna noční můra stala pravdivou...

Sedmnáctiletá Tereza po nehodě přijde o zrak. Nedokáže se vyrovnat se svým handicapem a hledá pomoc v sobě samé, ve svých snech. Astrální svět, svět ztracených duší, se jí stane náhražkou za temnou realitu. Krásně vypadající obrázky však mohou mít mnohem zlovestnější obrysy, než se zdá na první pohled. Příběh o vyrovnání se se strátou a smyslu života, který nemusí být na první pohled plnohodnotný.

Pětice Šajenských bojovníků, vedená váženým šamanem, se vydává do útrob pohoří Black Hills, kde se pokusí odhalit muže, patřící k lovcům bizonů. Bizon pro Šajeny představuje posvátné zvíře a je jejich povinností zabránit jeho vyhubení. Nejen to je však jejich cílem. Pokusí se ještě zvrátit krutý osud svého inidánského kmene.

Jinřich Rowanský - údajně pěti-násobný vrah - dostane nabídku, která ho může dostat z vězení. Nabídka zní, že se zúčasní jedné reality show. Bude zavřený ve vile s dalšími devíti lidmi a monitorován 24 hodin denně. Nabídku příjme, avšak hned na to zjistí, že těch dalších deset lidí jsou většinou kriminálníci jeho typu. A aby toho nebylo málo, brzy je televizní šťáb začne poštvávat proti sobě jako psy.

Vítejte ve světě, kde se upíři a vlkodlaci nemusí skrývat, ale naopak jsou plnohodnotnou součástí společnosti. Vítejte ve světě, kde upíři a vlkodlaci nejsou nepřátelé, ale naopak žijí v křehké symbióze. Vítejte v životě Nancy Rabnottové. 

Od poslední bitvy uplynuly tři měsíce a většina ran se zahojila. Alespoň ty na těle. Těm na duši to asi bude trvat dlouho. Nancy a Rafael se snaží vrátit do normálních kolejí - tradiční prázdninové návštěvy doma, návštěva u April. Všechno vypadá skoro v pořádku, pokud se ovšem pomine ten drobný detail, že někde venku jsou upíři (a kožoměnci), kteří mají s Nancy a Rafaelem nevyřízené účty. A nezastaví se před ničím.


Nově: Máte zájem o vydání své knihy? Ozvěte se!
Vzhledem k časové náročnosti přijímáme pouze DOKONČENÉ povídky.

 

28 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama